Globos pendellampa Annika är en stilren takpendel med fyra cylindriska skärmar i bärnstenfärgat glas och en matt mässingsyta som passar i moderna vardagsrum och över matbord. Lampan är avsedd för fyra ljuskällor med sockel E27, vilket låter dig välja mellan varma eller kallare LED-lampor beroende på önskad stämning.
Observera: Levereras utan ljuskällor.
| Produktnamn | PENDELLAMPA GLOBO ANNIKA E27 4L MÄSSING |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645433 |
| Vikt | 3.480000 |
| EAN-nr | 9007371370214 |
| Netto vikt | 2.580 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Longboard-pendlare |
| Dimensioner | 80 x 9 x 156 cm ( L x B x H ) |
| Spänning (V) | 230 |
| Sockel | E27 |
| IP Klass | IP20 |
| Primär färg | Mässing |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 156 cm |
| Längd | 80 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
