Elegant och funktionell pendellampa för alla rum!
Teknisk information
Material: Metall och glas
Färg: Sand matt
Diameter: 40 cm
Sockel: E27
Effekt: 60W
Kapslingsklass: IP20
| Produktnamn | PENDELLAMPA GLOBO GORLEY SAND |
|---|---|
| Artikelnummer | 1621582 |
| Vikt | 4.340000 |
| EAN-nr | 9007371578702 |
| Netto vikt | 3.380 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Pendel över Ø25 cm |
| Dimensioner | 150 x 40 cm ( H x Ø ) |
| Spänning (V) | 230 |
| Sockel | E27 |
| IP Klass | IP20 |
| Primär färg | Beige |
| Diameter | 40 cm |
| Höjd | 150 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
