Laurel pendellampa från Globo är en avlång taklampa för moderna vardagsrum och matplatser. Kombinationen av kromad metallram, klar akrylskärm och klara glaskristaller ger ett stilrent blickfång, samtidigt som den integrerade LED-tekniken ger stabilt och effektivt ljus.
Du kan med fjärrkontrollen dimma ljuset steglöst och växla mellan varmvit och kallvit tack vare CCT-funktionen. Lampan har minnesfunktion som sparar dina inställningar och ett skonsamt nattljus för kvällsbruk. Höjdjusteringen gör det enkelt att placera ljuset där du behöver det mest.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | PENDELLAMPA GLOBO LAUREL LED FJÄRRKONTROLL DIMBAR 100CM KROM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645549 |
| Vikt | 5.390000 |
| EAN-nr | 9007371572779 |
| Netto vikt | 4.180 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Longboard-pendlare |
| Serie | Laurel |
| Dimensioner | 100 x 31.5 x 120 cm ( L x B x H ) |
| Effekt (W) | 40 |
| Spänning (V) | 230 |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | Int. LED |
| IP Klass | IP20 |
| Lumen | 3580 |
| Primär färg | Silver |
| Bredd | 31.5 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Längd | 100 cm |
| Ljusfärg | Varmvit/Dagsljus |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
