Låt barnen ha sin egen picknickplats.
Picknickbordet modell A är ett klassiskt bänkbord tillverkat av underhållsfria material i svart nonwood ...
Låt barnen ha sin egen picknickplats.
Picknickbordet modell A är ett klassiskt bänkbord tillverkat av underhållsfria material i svart nonwood och aluminiumram. Det kan stå utomhus året runt och rengörs enkelt med tvål och vatten. De korrosionsbeständiga aluminiumprofilerna ger en lätt och stabil konstruktion med lång hållbarhet.
Övrig information
12 mm plankor i nonwood
Teknisk information
Färg: Svart
Nonwood (polystyren) och aluminium
Antal plankor: 2 st. per bänk, 5 st. per bord
Mått på bord: 52 x 52 x 116 cm
Mått på bänk: 33 x 116 cm
Mått totalt: 52/33 x 109 x 116 cm
Totalvikt: 16,8 kg
| Produktnamn | PICKNICKBORD HORTUS BARN A-MODELL 109X116CM SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1205258 |
| Vikt | 25.300000 |
| EAN-nr | 5705858713281 |
| Netto vikt | 21.000 |
| Varumärke | HORTUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset för barn |
| Dimensioner | 116 x 109 x 52 cm ( L x B x H ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 109 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Längd | 116 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
