Elegant möbelset till din utomhusmiljö!
Ett bänkbord är en yteffektiv lösning för utomhusbruk där bord och bänkar bildar en stabil helhet. ...
Elegant möbelset till din utomhusmiljö!
Ett bänkbord är en yteffektiv lösning för utomhusbruk där bord och bänkar bildar en stabil helhet. Picknickbord utomhus används ofta som samlingsplats i trädgård och andra utemiljöer, särskilt när picknickbord i trä efterfrågas för sin hållbarhet. Ett bord med bänkar fungerar lika bra i privata miljöer som i offentliga sammanhang, och utebord med bänkar gör det enkelt att skapa plats för flera sittande gäster.
Paketet innehåller
1x Bord/bänkset
Beslag
Teknisk information
Färg: Gyllenbrun
Material: Furu
Yta: Thermo wood
Certifiering: FSC MIX 70%
Mått bord
Bredd: 74 cm
Höjd: 71 cm
Längd: 177 cm
Mått bänkar
Bredd: 24,5 cm
Höjd: 45 cm
Längd: 177 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS 177X155CM GYLLENBRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1455336 |
| Vikt | 62.000000 |
| EAN-nr | 5703393744814 |
| Netto vikt | 62.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | ThermoWood |
| Dimensioner | 177 x 155 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 155 cm |
| Längd | 177 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto