Bord/bänkset
Ett picknickbord är en praktisk utomhusmöbel som kombinerar bord och bänkar i en stabil och yteffektiv lösning. Picknickbord i...
Bord/bänkset
Ett picknickbord är en praktisk utomhusmöbel som kombinerar bord och bänkar i en stabil och yteffektiv lösning. Picknickbord i trä är ett populärt val för trädgård, uteplats och andra utemiljöer. Detta bänkbord passar för utomhusbruk och fungerar utmärkt som ett bord med bänkar i både privata och offentliga miljöer. Utebord med bänkar skapar en naturlig samlingsplats för måltider och umgänge utomhus.
Teknisk information
(BXLXH) 155X177X70cm
Tryckimpregnerat.
Övrig information
Impregneringen har en grönprickig ton.
Det tar ca 2-3 månader innan impregneringen har torkat in i träet och du bör vänta med behandlingen av träet tills det blivit torrt.
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS 177X155CM TRYCKIMPREGNERAD |
|---|---|
| Artikelnummer | 1022944 |
| Vikt | 68.000000 |
| EAN-nr | 5708832185500 |
| Netto vikt | 68.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Dimensioner | 177 x 155 x 71 cm ( L x B x H ) |
| Antal sittplatser | 8 |
| Primär färg | Beige |
| Bredd | 155 cm |
| Höjd | 71 cm |
| Längd | 177 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
