Möbelset för uteplats och trädgårdsmiljö!
Komplett trädgårdsmöbel med bord och bänkar av målat trä i gråbrun kulör och ramverk i varmgalv...
Möbelset för uteplats och trädgårdsmiljö!
Komplett trädgårdsmöbel med bord och bänkar av målat trä i gråbrun kulör och ramverk i varmgalvaniserad metall. Bänkarna är försedda med ryggstöd för ökad komfort. Picknickbord och bänk är funktionella möbler för utomhusmiljöer där bord och bänkar kombineras i en genomtänkt konstruktion. Ett ett bänkbord i trä passar utmärkt som picknickbord utomhus i trädgård, på uteplats eller i gemensamma ytor. Bord med bänkar ger stabila sittplatser och gör utebord med bänkar till ett praktiskt val för både privata och offentliga miljöer.
Teknisk information
Material: Trä
Färg: Grå
Bordets mått
Bredd: 76 cm
Höjd: 73 cm
Längd: 177 cm
Bänkarnas mått
Bredd: 24,5 cm
Höjd: 45 cm
Längd: 177 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS ALPHA MED 2 RYGGSTÖD GRÅBRUN 177X185X73/45 |
|---|---|
| Artikelnummer | 1188856 |
| Vikt | 74.550000 |
| EAN-nr | 5703393732347 |
| Netto vikt | 71.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | Alpha |
| Dimensioner | 177 x 185 x 73 cm ( L x B x H ) |
| Antal sittplatser | 6 |
| Primär färg | Grå |
| Bredd | 185 cm |
| Höjd | 73 - 45 cm |
| Längd | 177 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
