Möbelset för uteplats och trädgårdsmiljö
Komplett trädgårdsmöbel med bord och bänkar av målat trä i teakfärg och ramverk i varmgalvaniser...
Möbelset för uteplats och trädgårdsmiljö
Komplett trädgårdsmöbel med bord och bänkar av målat trä i teakfärg och ramverk i varmgalvaniserad metall. Bänkarna är försedda med ryggstöd för ökad komfort. Ett picknickbord är en praktisk utomhusmöbel som kombinerar bord och bänkar i en stabil och yteffektiv lösning. Picknickbord i trä är ett populärt val för trädgård, uteplats och andra utemiljöer. Detta bänkbord är anpassat för utomhusbruk och fungerar som ett bord med bänkar i både privata och offentliga miljöer. Utebord med bänkar skapar en naturlig plats för måltider och umgänge utomhus.
Teknisk information
Bordets mått
Bredd: 76 cm
Höjd: 73 cm
Längd: 118 cm
Bänkarnas mått
Bredd: 24,5 cm
Höjd: 45 cm
Längd: 118 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS ALPHA MED 2 RYGGSTÖD TEAK 118X185X73/45CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1188862 |
| Vikt | 64.260000 |
| EAN-nr | 5703393732255 |
| Netto vikt | 61.200 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | Alpha |
| Dimensioner | 118 x 185 x 73 cm ( L x B x H ) |
| Antal sittplatser | 4 |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 185 cm |
| Höjd | 73 - 45 cm |
| Längd | 118 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto