Trädgårdsmöbel bord/bänkset basic 2 ryggstöd gråbrun
Bord/bänkset komplett med ryggstöd, plankor och stödben i metall. Hela setet är try...
Trädgårdsmöbel bord/bänkset basic 2 ryggstöd gråbrun
Bord/bänkset komplett med ryggstöd, plankor och stödben i metall. Hela setet är tryckimpregnerat och grundmålat med gråbrun färg, förutom stödbenen. Picknickbord och bänk är funktionella möbler för utomhusmiljöer där bord och bänkar kombineras i en genomtänkt konstruktion. Ett ett bänkbord i trä passar utmärkt som picknickbord utomhus i trädgård, på uteplats eller i gemensamma ytor. Bord med bänkar ger stabila sittplatser och gör utebord med bänkar till ett praktiskt val för både privata och offentliga miljöer.
Teknisk information
Bredd: 184 cm
Höjd: 75 cm
Längd:177 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS BASIC 2 RYGGSTÖD 184X177X75CM GRÅBRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1188480 |
| Vikt | 89.000000 |
| EAN-nr | 5703393724229 |
| Netto vikt | 89.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | Basic |
| Dimensioner | 184 x 177 x 75 cm ( L x B x H ) |
| Antal sittplatser | 8 |
| Amount Of People | 4 |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 177 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 184 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
