Trädgårdsmöbel bord/bänkset basic 2 ryggstöd gråbrun
Bord/bänkset komplett med 2 ryggstöd, plankor och stödben i metall. Hela setet är t...
Trädgårdsmöbel bord/bänkset basic 2 ryggstöd gråbrun
Bord/bänkset komplett med 2 ryggstöd, plankor och stödben i metall. Hela setet är tryckimpregnerat och grundmålat med gråbrun färg förutom stödbenen. Ett bänkbord är en yteffektiv lösning för utomhusbruk där bord och bänkar bildar en stabil helhet. Picknickbord utomhus används ofta som samlingsplats i trädgård och andra utemiljöer, särskilt när picknickbord i trä efterfrågas för sin hållbarhet. Ett bord med bänkar fungerar lika bra i privata miljöer som i offentliga sammanhang, och utebord med bänkar gör det enkelt att skapa plats för flera sittande gäster.
Teknisk information
Bredd: 184 cm
Höjd: 75 cm
Längd 260 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS BASIC 2 RYGGSTÖD GRÅBRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1189448 |
| Vikt | 108.000000 |
| EAN-nr | 5703393724250 |
| Netto vikt | 108.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | Basic |
| Dimensioner | 260 x 184 x 75 cm ( L x B x H ) |
| Antal sittplatser | 12 |
| Amount Of People | 10 |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 184 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 260 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto