Trädgårdsmöbel bord/bänkset classic 2 ryggstöd gråbrun
Bord/bänkset komplett med 2 ryggstöd, plankor och stödben i metall. Hela setet är...
Trädgårdsmöbel bord/bänkset classic 2 ryggstöd gråbrun
Bord/bänkset komplett med 2 ryggstöd, plankor och stödben i metall. Hela setet är tryckimpregnerat och grundmålat i gråbrun färg förutom stödbenen. Ett picknickbord är en praktisk utomhusmöbel som kombinerar bord och bänkar i en stabil och yteffektiv lösning. Picknickbord i trä är ett populärt val för trädgård, uteplats och andra utemiljöer. Detta bänkbord är anpassat för utomhusbruk och fungerar som ett bord med bänkar i både privata och offentliga miljöer. Utebord med bänkar skapar en naturlig plats för måltider och umgänge utomhus.
Teknisk information
Bredd: 177 cm
Höjd: 75 cm
Längd: 177 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS CLASSIC 2 RYGGSTÖD GRÅBRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1189501 |
| Vikt | 81.000000 |
| EAN-nr | 5703393722782 |
| Netto vikt | 81.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | Classic |
| Dimensioner | 177 x 177 x 75 cm ( L x B x H ) |
| Antal sittplatser | 8 |
| Amount Of People | 6 |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 177 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Längd | 177 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
