Trendig trädgårdsbänk för din uteplats!
Ett picknickbord är en praktisk utomhusmöbel som kombinerar bord och bänkar i en stabil och yteff...
Trendig trädgårdsbänk för din uteplats!
Ett picknickbord är en praktisk utomhusmöbel som kombinerar bord och bänkar i en stabil och yteffektiv lösning. Picknickbord i trä är ett populärt val för trädgård, uteplats och andra utemiljöer. Detta bänkbord är anpassat för utomhusbruk och fungerar som ett bord med bänkar i både privata och offentliga miljöer. Utebord med bänkar skapar en naturlig plats för måltider och umgänge utomhus. Med denna bänk får du en solid och elegant trädgårdsbänk tillverkat av möbelplankor i det supertåliga termomodifierade träet. Trädgårdsbämken har en kantig stark ram av varmförzinkat stål och träet har fått en värmebehandling vilket innebär att den kommer stå sig vacker i flera år utan användning av färg. En praktiskt bänk till din trädgård. Levereras omonterad.
I paketet innehåller
1x Bänk
Justerbara nivelleringsskor
Teknisk information
Färg: Gyllenbrun
Material: Furu
Yta: Thermo wood
Certifiering: FSC MIX 70%
Mått bänk
Bredd: 38 cm
Höjd: 45 cm
Längd: 176 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS THERMO 176X45CM GYLLENBRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1455333 |
| Vikt | 13.000000 |
| EAN-nr | 5703393744777 |
| Netto vikt | 13.000 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Serie | ThermoWood |
| Dimensioner | 176 x 38 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 38 cm |
| Längd | 176 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto