Trendigt möbelbord för din uteplats!
Med detta plankbord får du ett solid och elegant bord tillverkat av möbelplankor i det supertåliga ter...
Trendigt möbelbord för din uteplats!
Med detta plankbord får du ett solid och elegant bord tillverkat av möbelplankor i det supertåliga termomodifierade träet. Trädgårdsbordet har en kantig stark ram av varmförzinkat stål och träet har fått en värmebehandling vilket innebär att den kommer stå sig vacker i flera år utan användning av färg. Picknickbord och bänk är funktionella möbler för utomhusmiljöer där bord och bänkar kombineras i en genomtänkt konstruktion. Ett ett bänkbord i trä passar utmärkt som picknickbord utomhus i trädgård, på uteplats eller i gemensamma ytor. Bord med bänkar ger stabila sittplatser och gör utebord med bänkar till ett praktiskt val för både privata och offentliga miljöer. Levereras omonterad.
I paketet innehåller
1x Bord
Justerbara nivelleringsskor
Teknisk information
Färg: Gyllenbrun
Material: Furu
Yta: Thermo wood
Certifiering: FSC MIX 70%
Mått bord
Bredd: 77 cm
Höjd: 73 cm
Längd: 186 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS THERMO 186X73CM GYLLENBRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1455332 |
| Vikt | 31.100000 |
| EAN-nr | 5703393744753 |
| Netto vikt | 31.100 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | ThermoWood |
| Dimensioner | 186 x 77 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 77 cm |
| Längd | 186 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
