Trendigt möbelset som är naturligt estetisk!
Trädgårdsmöbeln Wega är ett bord och bänkset som är tillverkat i ThermoWood och är en elegant o...
Trendigt möbelset som är naturligt estetisk!
Trädgårdsmöbeln Wega är ett bord och bänkset som är tillverkat i ThermoWood och är en elegant och hållbar möbeluppsättning som passar perfekt för terrasser, trädgårdar och offentliga utrymmen. Picknickbord och bänk är funktionella möbler för utomhusmiljöer där bord och bänkar kombineras i en genomtänkt konstruktion. Ett ett bänkbord i trä passar utmärkt som picknickbord utomhus i trädgård, på uteplats eller i gemensamma ytor. Bord med bänkar ger stabila sittplatser och gör utebord med bänkar till ett praktiskt val för både privata och offentliga miljöer..
När du väljer möbler i ThermoWood får du en möbel med en naturlig och trendig look som är helt ren och 100 % fri från kemikalier. Dessutom är Wega bord och bänkset utvecklade för att stå ute året runt i det nordiska klimatet utan att ta skada. Levereras omonterad.
I paketet innehåller
1x Bord/bänkset
2x Ryggstöd
Beslag
Teknisk information
Färg: Gyllenbrun
Material: Furu
Yta: Thermo wood
Certifiering: FSC MIX 70%
Total bredd: 184 cm
Total höjd: 73/45 cm
Total längd: 177 cm
Mått bord
Bredd: 76 cm
Höjd: 73 cm
Längd: 177 cm
Mått bänkar
Bredd: 24,5 cm
Höjd: 45 cm
Längd: 177 cm
| Produktnamn | PICKNICKBORD PLUS WEGA 2 RYGGSTÖD 177X185X76/45CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1455359 |
| Vikt | 83.200000 |
| EAN-nr | 5703393745163 |
| Netto vikt | 83.200 |
| Varumärke | PLUS |
| Produkttyp | Bord/bänkset |
| Serie | Wega |
| Dimensioner | 177 x 184 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 184 cm |
| Längd | 177 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
