Plattstång i stål!
Plattstång i stål är en slitstark och pålitlig profil som passar utmärkt för en mängd olika bygg- och konstruktionsprojek...
Plattstång i stål!
Plattstång i stål är en slitstark och pålitlig profil som passar utmärkt för en mängd olika bygg- och konstruktionsprojekt. Tack vare sin plana form är den enkel att bearbeta, kapa och anpassa efter behov. Den används ofta vid förstärkningar, montage, ramar och andra konstruktioner där stabilitet och hållfasthet är viktigt. Plattstången lämpar sig lika bra för professionella hantverkare som för hemmafixare som söker ett hållbart material med många användningsområden!
Teknisk information
Material: Stål
Bredd: 30 mm
Höjd: 6 mm
Längd: 2000 mm
Vikt: 2,826 kg
| Produktnamn | PLATTJÄRN GAH ALBERTS STÅL 30X6MM 2M |
|---|---|
| Artikelnummer | 1066236 |
| Vikt | 2.826000 |
| EAN-nr | 4004338430122 |
| Netto vikt | 2.826 |
| Varumärke | GAH ALBERTS |
| Produkttyp | Profil |
| Dimensioner | 2000 x 30 x 6 mm ( L x B x T ) |
| Primär färg | Stål |
| Bredd | 30 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Tjocklek | 6 mm |
| Variant Färg | Stål |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto