| Produktnamn | POOLDUK SWIM & FUN PVC LINER Ø460CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1200738 |
| Vikt | 28.500000 |
| EAN-nr | 5704841021754 |
| Netto vikt | 27.500 |
| Varumärke | SWIM & FUN |
| Produkttyp | Pool liner |
| Dimensioner | 132 x 0.06 x 460 cm ( H x T x Ø ) |
| Primär färg | Blå |
| Diameter | 460 cm |
| Höjd | 132 cm |
| Tjocklek | 0.06 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto