| Produktnamn | RÄLSPAKET HALLE PRIMOLUX 3-SPÅRS 3110MM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1337075 |
| Vikt | 8.000000 |
| EAN-nr | 7393864376323 |
| Netto vikt | 8.000 |
| Varumärke | HALLE |
| Produkttyp | Lyser |
| Serie | Primolux |
| Dimensioner | 3110 x 106 mm ( L x B ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 106 mm |
| Längd | 3110 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
