Rullvagn Day i metall med tre plan som passar för förvaring i kök, badrum eller arbetsrum. Vagnen är tillverkad av metall och har en svart yta. Den är utformad för att ge flexibel, mobil förvaring och har broms på två av hjulen för trygg placering.
När du använder vagnen får du separata korgar i olika storlekar som förenklar sorteringen. Tack vare dess smala profil lämpar den sig väl där golvytan är begränsad, och hjulen gör det enkelt att flytta den mellan arbetsytor.
Två av hjulen är försedda med broms, vilket gör att du enkelt kan förankra vagnen när du arbetar eller vill undvika att den rullar iväg. Systemet är enkelt att använda och bidrar till stabilitet på ojämna golv.
De tre korgarna har något olika mått 39x28 cm, 40x29 cm respektive 41x30 cm, vilket ger flexibilitet för olika typer av föremål. Avstånden mellan korgarna 25,5 cm och 26,5 cm ger plats för både platta och något högre saker.
| Produktnamn | RULLVAGN DAY 44X30X78CM SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1639374 |
| Vikt | 3.403000 |
| EAN-nr | 5714988035835 |
| Netto vikt | 2.950 |
| Varumärke | DAY |
| Produkttyp | Förvaringsvagn |
| Dimensioner | 44 x 30 x 78 cm ( L x B x H ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Längd | 44 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
