| Produktnamn | SANDLÅDA NORDIC PLAY LÄRK INKL GRÖN LEKSAKSSET OCH 240KG SAN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1196468 |
| Vikt | 265.000000 |
| EAN-nr | 5705858702773 |
| Netto vikt | 265.000 |
| Varumärke | NORDIC PLAY |
| Produkttyp | Sandlåda |
| Dimensioner | 150 x 150 x 25 cm ( L x B x H ) |
| Bredd | 150 cm |
| Höjd | 25 cm |
| Längd | 150 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
