| Produktnamn | SEGMENTSÅGBLAD DEWALT DT20746-QZ JAPANBLAD |
|---|---|
| Artikelnummer | 1327934 |
| Vikt | 0.052000 |
| EAN-nr | 5035048542675 |
| Netto vikt | 0.047 |
| Varumärke | DEWALT |
| Produkttyp | Sågblad |
| Dimensioner | 43 x 32 mm ( L x B ) |
| Bredd | 32 mm |
| Längd | 43 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
