Sittunderlag Saunia Rutigt 160x45cm Svart ger dig en skönare stund i bastun och passar dig som vill sitta bekvämt på en längre bänk. SAUNIA har valt ett material i lin, vilket ger en naturlig känsla och ett fint fall över underlaget.
Den rutiga ytan gör sittunderlaget lätt att matcha med övrig inredning, samtidigt som det bidrar till en mer ombonad känsla. Ett bra val när du vill kombinera funktion och ett sobert uttryck i bastun.
| Produktnamn | SITTUNDERLAG SAUNIA RUTIGT 160X45CM SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1386414 |
| Vikt | 0.030000 |
| EAN-nr | 6416392007390 |
| Netto vikt | 0.026 |
| Varumärke | Saunia |
| Produkttyp | Sittunderlag |
| Dimensioner | 160 x 45 cm ( B x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 160 cm |
| Djup | 45 cm |
| Variant Färg | Svart/Vit |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto