Snyggt skoställ i obehandlad gran!
Denna skohylla är ett utmärkt val för dig som vill sätta din egen personliga prägel på hemmet. Den obehand...
Snyggt skoställ i obehandlad gran!
Denna skohylla är ett utmärkt val för dig som vill sätta din egen personliga prägel på hemmet. Den obehandlade ytan ger dig friheten att själv måla, lacka eller behandla möbeln efter din stil och inredning, vilket gör den både kreativ och flexibel.
Med tre praktiska plan erbjuder skohyllan gott om förvaring och rymmer cirka nio par skor. Den smarta konstruktionen gör den både rymlig och platsbesparande, vilket gör den perfekt för hallen, garderoben eller andra utrymmen där du vill kombinera funktion med personlig design!
Teknisk information
Material: Gran
Bredd: 80 cm
Djup: 26 cm
Höjd: 49,5 cm
| Produktnamn | SKOHYLLA ZELLER GRAN 80X26X49,5CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1316981 |
| Vikt | 1.683000 |
| EAN-nr | 4003368131276 |
| Netto vikt | 1.665 |
| Varumärke | ZELLER |
| Produkttyp | Skohylla |
| Dimensioner | 80 x 49.5 x 26 cm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Beige |
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 26 cm |
| Höjd | 49.5 cm |
| Variant Färg | Furu |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto