| Produktnamn | SKOSTÄLL ELFA MITTUPPHÄNGT 435X132X113MM VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1316007 |
| Vikt | 0.400000 |
| EAN-nr | 7315493339104 |
| Netto vikt | 0.400 |
| Varumärke | ELFA |
| Produkttyp | Skohylla |
| Dimensioner | 435 x 113 x 132 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 435 mm |
| Djup | 132 mm |
| Höjd | 113 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
