| Produktnamn | SOVSÄCK 220X80CM BLÅ KOMFORTTEMP 10GRADE |
|---|---|
| Artikelnummer | 1003821 |
| Vikt | 1.125000 |
| EAN-nr | 5709386232306 |
| Netto vikt | 0.850 |
| Varumärke | Max Ranger |
| Produkttyp | Sovsäck |
| Dimensioner | 220 x 80 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Blå |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 220 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto