| Produktnamn | STÄDSKÅPSINREDE SVEDBERGS TVÄTT & TORK KROM 34X84CM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1267120 |
| Vikt | 0.699000 |
| EAN-nr | 7323100320766 |
| Netto vikt | 0.599 |
| Varumärke | Svedbergs |
| Serie | Tvätt & Tork |
| Dimensioner | 34 x 85 x 13 cm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Krom |
| Bredd | 34 cm |
| Djup | 13 cm |
| Höjd | 85 cm |
| Variant Färg | Krom |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto