Modern och stilren!
Denna takfläkt med belysning kombinerar modern design med praktisk funktionalitet. Med en lampa i bländfritt opalglas och ...
Modern och stilren!
Denna takfläkt med belysning kombinerar modern design med praktisk funktionalitet. Med en lampa i bländfritt opalglas och tre hastigheter kan du enkelt anpassa fläkten efter dina behov. Rotationen kan justeras åt både höger och vänster, vilket gör den perfekt för det moderna hemmet. Den stilrena designen gör att fläkten smälter in i alla rum och ger en behaglig atmosfär. Ljuskälla medföljer ej.
Teknisk information
Material: Metall
Färg: Vit
Höjd: 40.5 cm
Diameter: 105 cm
Effekt: 60 W
Spänning: 230 V
Ljuskälla: E27
Dimbar: Nej
| Produktnamn | TAKFLÄKT GLOBO CHAMPION E27 VIT/KROM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1039288 |
| Vikt | 4.300000 |
| EAN-nr | 9007371241965 |
| Netto vikt | 3.520 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Takfläkt |
| Dimensioner | 40.5 x 105 cm ( H x Ø ) |
| Effekt (W) | 60 |
| Spänning (V) | 230 |
| Primär färg | Vit |
| Diameter | 105 cm |
| Höjd | 40.5 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto