Taklampan är en modern plafond som passar vardagsrum, sovrum eller entré när du vill ha flexibel belysning och ett varmt formspråk. Den kombinerar matt svart metall, MDF med träutseende och en opal plastdiffusor för att ge ett mjukt, jämnt ljus. Lampan från Globo har inbyggd LED med justerbar färgtemperatur och minnesfunktion så att du snabbt återställer din favoritinställning.
| Produktnamn | TAKLAMPA GLOBO BLEVINS LED 46CM BRUN/SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645532 |
| Vikt | 1.560000 |
| EAN-nr | 9007371575169 |
| Netto vikt | 0.940 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Taklampa |
| Serie | Blevins |
| Dimensioner | 46 x 25 x 11.5 cm ( L x B x H ) |
| Effekt (W) | 21 |
| Spänning (V) | 230 |
| Dimbar | Nej |
| Sockel | Int. LED |
| IP Klass | IP20 |
| Lumen | 2730 |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 11.5 cm |
| Längd | 46 cm |
| Ljusfärg | Varmvit/Dagsljus |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
