Taklampan Invertina från Globo är en rektangulär, modern takarmatur med fyra förskjutna ringar som bildar ett tydligt 3D-uttryck. Med en sandfärgad matt metallkropp, vita aluminiumskärmar och opal plast tillsammans med en spegelakryl ger lampan både form och funktion. Den integrerade LED-tekniken ger kraftfullt ljus samtidigt som den är energieffektiv.
Lampan är dimbar och erbjuder steglös justering av både ljusstyrka och färgtemperatur via fjärrkontrollen. Funktionen för minne, nattljus och timer gör den enkel att anpassa efter vardagliga behov.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | TAKLAMPA GLOBO INVERTINA LED FJÄRRKONTROLL DIMBAR SAND |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645458 |
| Vikt | 4.340000 |
| EAN-nr | 9007371578856 |
| Netto vikt | 3.210 |
| Varumärke | GLOBO |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimensioner | 80.7 x 70 x 13 cm ( L x B x H ) |
| Effekt (W) | 40 |
| Spänning (V) | 230 |
| Dimbar | Ja |
| Sockel | Int. LED |
| IP Klass | IP20 |
| Lumen | 1646 |
| Primär färg | Beige |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 13 cm |
| Längd | 80.7 cm |
| Ljusfärg | Varmvit/Dagsljus |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
