Denna förvaringslåda från Zeller är en smidig lösning när du vill samla småsaker på ett prydligt sätt. Den passar lika bra i vardagsrum som i badrum, kök eller arbetsrum och hjälper dig att hålla ytor mer organiserade i vardagen.
Boxen från Zeller är tillverkad i polyester och kartong och har en brun färg som ger ett lugnt och naturligt intryck. Den kompakta storleken gör den enkel att använda där du behöver extra ordning, samtidigt som den stilrena känslan gör att den smälter in i många olika miljöer.
| Produktnamn | FÖRVARINGSLÅDA ZELLER 26X18CM BRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1650623 |
| Vikt | 0.229000 |
| EAN-nr | 4003368145174 |
| Netto vikt | 0.228 |
| Varumärke | ZELLER |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Dimensioner | 26 x 18 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 18 cm |
| Längd | 26 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
