Praktisk förvaringslösning som gör det enkelt att samla småsaker på ett snyggt sätt. Med sin stilrena look i brun träkänsla smälter den in i många olika rum och hjälper dig att skapa bättre ordning utan att kännas prålig.
Den är tillverkad av polyester och kartong, vilket ger en lätt konstruktion som är enkel att flytta runt när du vill ändra plats eller omorganisera. Zeller har här tagit fram en förvaringslåda som fungerar bra både i synliga hyllor och i mer praktisk förvaring, där du vill kombinera funktion med ett ombonat uttryck.
| Produktnamn | FÖRVARINGSLÅDA ZELLER 30,5X23CM BRUN |
|---|---|
| Artikelnummer | 1650625 |
| Vikt | 0.363000 |
| EAN-nr | 4003368145198 |
| Netto vikt | 0.362 |
| Varumärke | ZELLER |
| Produkttyp | Förvaringslåda |
| Dimensioner | 30.5 x 23 cm ( L x B ) |
| Primär färg | Brun |
| Bredd | 23 cm |
| Längd | 30.5 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
