BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Largo E 60x44cm Matt Svart är en elektrisk handdukstork i matt svart med koppar som värmeledande material — det ger snabb uppvärmning och jämn värmespridning för torrare handdukar på kortare tid. Rej design har utformat produkten för att ge ett diskret slutresultat med dold elanslutning och hög ytfinish.
Torken levereras med ett vändbart anslutningssystem som möjliggör fast installation utan synliga kablar. Det gör det enkelt att förbereda eldragningen i förväg och montera enheten vid ett senare tillfälle, vilket minskar installationstiden i projekt.
Med en effekt på 50 W och en inbyggd timer (3h / 6h / Eco) ger handdukstorken effektiv torkning med låg energiförbrukning. Den är avsedd för att hålla handdukar varma och torra snarare än att fungera som huvudsaklig rumsuppvärmning.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN LARGO E 60X44CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645700 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000322991 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Largo |
| Dimensioner | 645 x 440 x 99 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 645 mm |
| Djup | 99 mm |
| Höjd | 440 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
