BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Largo E 80x44cm Krom är en elegant eldriven handdukstork i koppar från Rej design, konstruerad för snabb uppvärmning och effektiv torkning. Den låga förbrukningen på 64 W kombineras med en inbyggd timer (3h/6h/alltid på/alltid av/Eco) vilket ger god kontroll över driftstid och energianvändning. Tack vare den höga ytfinishen i krom och IP44-klassningen passar den väl i badrum där både utseende och funktion är viktiga.
Handdukstorken levereras med Rej Pro, ett färdigt system för dold fast anslutning som förenklar elinstallationen och minskar monteringstiden med upp till 50 %. Anslutningen är vändbar och möjliggör att eldragningen förbereds separat innan torken monteras, vilket gör installationen smidig på byggprojekt eller vid renovering.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN LARGO E 80X44CM KROM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645701 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000323059 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Largo |
| Dimensioner | 845 x 440 x 99 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Krom |
| Bredd | 845 mm |
| Djup | 99 mm |
| Höjd | 440 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
