BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Largo E 80x44cm Matt Svart är en elektrisk handdukstork i koppar med matt svart yta som ger snabb, jämn värme och effektiv torkning. Produkten är designad för att passa badrum där du vill ha både funktion och ett stilrent uttryck.
Handdukstorken har en inbyggd timer (3 h / 6 h / Alltid på) och ett eco-läge som minskar energiförbrukningen (64 W). Den dolda och vändbara elanslutningen förenklar montaget och ger en diskret slutfinish. Från installation till användning är designen anpassad för nordiska förhållanden och lång livslängd.
Den medföljande lösningen för fast elanslutning minskar installationstiden och gör det möjligt att förbereda eldragningen i förväg. Det gör montaget snabbare och ofta billigare i totalkostnad vid större projekt.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN LARGO E 80X44CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645703 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000322977 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Largo |
| Dimensioner | 845 x 440 x 99 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 845 mm |
| Djup | 99 mm |
| Höjd | 440 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
