BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 35x130cm Vit är en eldriven handdukstork i koppar som värms upp snabbt och ger jämn värmespridning över ytan. Rej design tillverkar produkten i Finland med fokus på hög ytfinish och lång livslängd.
Enkel styrning och driftsekonomi: Med en effekt på 75 W, inbyggd timer (3 h/6 h/Alltid på) och Eco-funktion kan du enkelt anpassa driften efter behov och minska energianvändningen. Produkten är CE-godkänd och avsedd för våtutrymmen.
Tack vare den medföljande Rej Pro-installationssatsen kan du göra en dold fast anslutning direkt till elnätet utan extra delar. Den flexibla lösningen låter dig förbereda eldragningen i förväg och montera handdukstorken senare, vilket sparar tid vid installation.
Praktiskt i badrummet: Produkten är avsedd för väggmontering och den dolda, vändbara elanslutningen ger ett diskret och säkert montage. IP44-klassningen gör den lämplig för badrumsmiljö.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 35X130CM VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645684 |
| Vikt | 7.500000 |
| EAN-nr | 0200000323219 |
| Netto vikt | 7.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 395 x 1300 x 85 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 395 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 1300 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
