BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 50x130cm Vit är en elektrisk handdukstork i vitt som kombinerar effektiv torkning med ett rent uttryck i badrummet. Den är tillverkad i koppar för snabb och jämn värmefördelning, har låg effekt på 75 W och är IP44-klassad för säker användning i våtrum. Rej Design har utformat torken för enkel montering och diskret installation utan synliga kablar.
Handdukstorken levereras med Rej Pro-anslutning som möjliggör fast elanslutning utan extra delar, vilket förenklar och snabbar upp installationen. Den har även en inbyggd timer med inställningar för 3 timmar, 6 timmar eller alltid på samt lägen för Alltid Av och Eco — praktiskt för att styra energianvändningen efter behov.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 50X130CM VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645690 |
| Vikt | 8.500000 |
| EAN-nr | 0200000322885 |
| Netto vikt | 8.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 545 x 1300 x 85 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 545 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 1300 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
