BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 50x74cm Krom är en elektrisk handdukstork i koppar med kromad finish som värmer upp snabbt och ger jämn värme över ytan. Den låga effektförbrukningen gör modellen energieffektiv samtidigt som den klarar daglig användning i hemmet eller mindre badrum.
Handdukstorken levereras med Rej Pro-installationssystemet som förenklar monteringen och minskar arbetstid på plats. Tack vare den dolda och vändbara elanslutningen kan du förbereda eldragningen i förväg och montera torken senare utan synliga kablar. Materialvalet i koppar ger god värmeledning och en högkvalitativ ytfinish i krom.
Medföljande Rej Pro gör att installationen blir både snabbare och mer diskret. Systemet innehåller allt som behövs för fast anslutning till 230 V, vilket sparar tid och minskar behovet av extra tillbehör.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 50X74CM KROM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645686 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000323332 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 545 x 740 x 85 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Krom |
| Bredd | 545 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 740 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
