BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 50x74cm Matt Svart är en elegant elektrisk handdukstork i koppar med matt yta, designad för att torka handdukar snabbt och ge jämn värme. Den låga effekten på 65 W gör den energieffektiv, samtidigt som kopparens goda värmeledningsförmåga ger snabb uppvärmning.
Handdukstorken har en inbyggd timer (3 h / 6 h / Alltid på) och ett Eco-läge för enkel styrning. Den är avsedd för väggmontering och har en dold och vändbar elanslutning som underlättar förberedelser av eldragning innan själva monteringen. Produkten är CE-godkänd och IP44-klassad, vilket gör den lämplig för badrumsmiljöer. Tillverkad i Finland och utvecklad för nordiska förhållanden av Rej Design.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 50X74CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645688 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000322960 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 545 x 740 x 85 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 545 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 740 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
