BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 50x74cm Vit är en elektrisk handdukstork i vit finish som värms upp snabbt tack vare koppar, vilket ger effektiv torkning och jämn värme för handdukar. Den låga effekten på 65 W ger tillräcklig värme utan att öka energiförbrukningen i onödan.
Rej Design har byggt torken med fokus på snabb och enkel installation. Med den medföljande lösningen för dold elanslutning kan du förbereda eldragningen i förväg och montera torken senare, vilket sparar tid på installationen. Du får också inbyggd timer (3 h/6 h/alltid på), Alltid Av/Eco-funktion och en vändbar elanslutning för flexibel placering.
Den medföljande Rej Pro-lösningen möjliggör fast anslutning utan synliga kablar och kräver inga extra delar. Det gör montaget både snabbare och estetiskt renare, särskilt i nybyggnation eller vid renovering där du vill ha en diskret lösning.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 50X74CM VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645687 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000322854 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 545 x 740 x 85 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Vit |
| Bredd | 545 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 740 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
