BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Vivo E 40x118cm Krom är en eldriven handdukstork i högkvalitativt material som värms upp snabbt och sprider värmen jämnt. Den är tillverkad av koppar med hög ytfinish och har en låg effekt på 75 W, vilket gör den energieffektiv i vardagsbruk. Tack vare den dolda, vändbara elanslutningen och det medföljande installationssystemet får du ett snyggt resultat utan synliga kablar.
Installationen förenklas av det medföljande Rej Pro-systemet, vilket minskar monteringstiden och gör det möjligt att förbereda eldragningen i förväg. Torken har inbyggda driftslägen ,inklusive timer och eco-funktion, och levereras redo för fast anslutning till 230 V. Rej Design har tillverkat produkten med nordiska förhållanden i åtanke, vilket ger både hållbarhet och hög finish.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN VIVO E 40X118CM KROM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645695 |
| Vikt | 8.500000 |
| EAN-nr | 0200000323097 |
| Netto vikt | 8.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Vivo |
| Dimensioner | 400 x 1180 x 118 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Krom |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 118 mm |
| Höjd | 1180 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
