BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Vivo E 40x118cm Matt Svart är en elektrisk handdukstork i matt svart med genomtänkt konstruktion från Rej Design. Den är tillverkad i koppar vilket ger snabb uppvärmning och jämn värmespridning, samtidigt som den bibehåller hög ytfinish. Modellen har Rej Pro för dold och vändbar elanslutning som möjliggör direkt fast inkoppling utan synliga kablar — allt som behövs för anslutning medföljer, vilket förenklar installationen och kan halvera monteringstiden jämfört med traditionella torkar. För drift får du låg effektförbrukning (75 W) samt en inbyggd timer med 3 h / 6 h / Alltid på, plus Eco-läge för enkel styrning.
Systemet tillåter att eldragningen förbereds i förväg och att handdukstorken monteras senare, vilket gör installationen smidig både för nya installationer och renoveringar. Den dolda och vändbara anslutningen ger ett rent slutresultat som passar moderna badrum.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN VIVO E 40X118CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645697 |
| Vikt | 8.500000 |
| EAN-nr | 0200000323134 |
| Netto vikt | 8.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Vivo |
| Dimensioner | 400 x 1180 x 118 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 118 mm |
| Höjd | 1180 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
