Raka linjer och slimmad design!
Denna vackra takpendel är perfekt för att ge ditt hem en modern och stilren känsla. Med sin integrerade LED-lj...
BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Raka linjer och slimmad design!
Denna vackra takpendel är perfekt för att ge ditt hem en modern och stilren känsla. Med sin integrerade LED-ljuskälla sprider den ett behagligt ljus i sovrum, hall eller kök. Den krom- och vitfärgade finishen gör att lampan enkelt smälter in i olika inredningsstilar, samtidigt som den fångar ögat med sin eleganta design. Upphängningen är enkel tack vare den fasta installationen, vilket gör att du snabbt kan njuta av dess ljus.
Teknisk information
Material: Stål och plast
Färg: Krom och vit
Höjd: 9.5 cm
Bredd: 50 cm
Längd: 50 cm
Ljuskälla: Integrerad LED
Effekt: 24 W
Färgtemperatur: 3000 K
Ljusflöde: 2520 lm
Dimbar: Nej
IP-klass: IP20
Förväntad livslängd: 25000 timmar
| Produktnamn | TAKLAMPA EGLO LASANA 1 KROM/VIT |
|---|---|
| Artikelnummer | 1035715 |
| Vikt | 1.665000 |
| EAN-nr | 9002759955687 |
| Netto vikt | 1.458 |
| Varumärke | EGLO |
| Produkttyp | Taklampa |
| Serie | Lasana |
| Dimensioner | 50 x 50 x 9.5 cm ( L x B x H ) |
| Effekt (W) | 24 |
| Stil | FUTURISTISK |
| Dimbar | Nej |
| Färg lampskärm | Vit |
| IP Klass | IP20 |
| Förväntad livslängd | 25000 |
| Energiklass | E |
| Material lampa | Metall |
| Material lampskärm | Plast |
| Ljuskälla inkluderad | Ja |
| Färgtemperatur (K) | 3000 |
| Primär färg | Krom |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 9.5 cm |
| Längd | 50 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
