BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 35x130cm Matt Svart är en elektrisk handdukstork i koppar med matt svart yta som kombinerar snabb uppvärmning och energieffektiv drift. Den har en låg effekt på 75 W och flera lägen (3 h / 6 h / Alltid på / Alltid av / Eco) så att du enkelt kan styra när den ska värma. Konstruktionen ger jämn värme över ytan och snabb torkning av handdukar.
Produkten från Rej design är konstruerad för nordiska badrum med IP44-klassning och hög ytfinish. Tack vare kopparmaterialet får du både god värmeledningsförmåga och lång livslängd. Den stilrena, matt svarta designen passar modern badrumsinredning och ger ett diskret intryck.
Handdukstorken levereras med REJ Pro-anslutningssystem som möjliggör fast elanslutning utan synliga kablar. Systemet minskar monteringstiden avsevärt och gör det möjligt att förbereda eldragningen i förväg och montera torken senare. Allt som behövs för en dold, säker anslutning ingår, vilket förenklar installationen för både proffs och hemmafixare.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 35X130CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645685 |
| Vikt | 7.500000 |
| EAN-nr | 0200000322984 |
| Netto vikt | 7.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 395 x 1300 x 85 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 395 mm |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 1300 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
