Hylla Rej Design Till Tango 35cm Matt Svart er en praktisk lösning när du vill utnyttja handdukstorken bättre. Med en extra yta från Rej Design får du mer plats att lägga handdukar, vantar eller mössor på, utan att det känns rörigt.
Den löstagbara konstruktionen gör hyllan smidig i vardagen, eftersom du enkelt kan anpassa den efter behov. Den är tillverkad i metall och har en svart yta som ger ett stilrent uttryck och passar fint ihop med modern badrumsinredning.
Hyllan är ett bra val för dig som vill få bättre ordning på det som ska torka, eller vill ha en snygg plats för nytvättade handdukar. Tack vare formatet fungerar den lika bra när du behöver mer funktion som när du vill skapa ett mer välorganiserat intryck i badrummet.
| Produktnamn | HYLLA REJ DESIGN TILL TANGO 35CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645898 |
| Vikt | 1.200000 |
| EAN-nr | 0200000323561 |
| Netto vikt | 0.300 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Hylla |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 380 x 70 x 250 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 380 mm |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Längd | 35 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
