BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation till ett från-pris på denna produkt. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 6 mil.
Handdukstork El Rej Design Tango E 35x74cm Matt Svart är en elektrisk handdukstork i matt svart som ger snabb och jämn värme tack vare konstruktion i koppar. Den låga effekten gör den energieffektiv samtidigt som ytan värms upp snabbt — praktiskt för daglig torkning av handdukar.
Handdukstorken har dold elanslutning och en inbyggd timer (3 h / 6 h / Eco), vilket ger ett snyggt montage och enkel styrning. Produkten är tillverkad för nordiska förhållanden och underlättar installation genom att elanslutningen kan förberedas separat från den slutliga montering. REJ Design står för materialval och finish som ger lång livslängd och hög ytstandard.
Medföljande tillbehör:
| Produktnamn | HANDDUKSTORK EL REJ DESIGN TANGO E 35X74CM MATT SVART |
|---|---|
| Artikelnummer | 1645682 |
| Vikt | 5.500000 |
| EAN-nr | 0200000323127 |
| Netto vikt | 5.000 |
| Varumärke | REJ DESIGN |
| Produkttyp | Handdukstork |
| Serie | Tango |
| Dimensioner | 395 x 740 x 99 mm ( B x H x D ) |
| Primär färg | Svart |
| Bredd | 395 mm |
| Djup | 99 mm |
| Höjd | 740 mm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
