BAUHAUS Montageservice erbjuder dig som kund montering och installation av denna produkt till ett fast pris efter utfört hembesök. Avståndet från adress för montering till närmsta BAUHAUS-varuhus ska vara inom en radie av 4 mil.
| Produktnamn | STAKETSET HORTUS PREMIUM LUCCA TILLÄGGSSEKTION 1213MM |
|---|---|
| Artikelnummer | 1181405 |
| Vikt | 41.800000 |
| EAN-nr | 5705858720098 |
| Netto vikt | 41.300 |
| Varumärke | HORTUS |
| Produkttyp | Påbyggnadsdel |
| Dimensioner | 185.5 x 121 cm ( B x H ) |
| Primär färg | Grå |
| Bredd | 185.5 cm |
| Höjd | 121 cm |
Kundklubben som ger dig erbjudanden, service och inspiration
Genom att lägga till produkter i Favoriter så kan du enkelt få en överblick över valda produkter!
Logga in eller skapa konto
